کد خبر: 665491 A

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه داوطلبان واجد شرایط گزینش دوره ارشد خبر داد.

حسین توکلی (مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور) به خبرنگار ایلنا گفت: براساس برنامه زمانی اعلام شده در اطلاعیه‌ای که به همراه فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی درج شده، برای داوطلبان واجد شرایط گزینش کارنامه‌ای حاوی اطلاعات لازم شامل رتبه داوطلب و آخرین رتبه پذیرفته شده در هر یک از کد رشته‌های انتخابی و سهمیه مربوط تنظیم شده است.

وی افزود: کارنامه این داوطلبان امروز پنجشنبه ۱۵ شهریورماه ساعت ۱۲ ظهر بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش تاکید کرد: هرگونه تغییر رشته، تغییر گرایش و نقل و انتقال پذیرفته شدگان در حیطه وظایف این سازمان نبوده و ترتیب اثر داده نمی‌شود.

توکلی اظهار داشت: باتوجه به کنترل‌های متعدد و بررسی‌های صورت گرفته از صحت نتایج اعلام شده اطمینان حاصل و داوطلبان پس از دریافت کارنامه از طریق سایت سازمان سنجش در صورتی که در خصوص مندرجات کارنامه مذکور و یا انتخاب رشته خود سوال داشته باشند تا پایان روز جمعه ۳۰ شهریورماه می‌توانند از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان اقدام کنند.

وی عنوان کرد: داوطلبان باید از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیدا خودداری کنند و همچنین به موارد مطرح شده از راه‌های دیگر و بعد از تاریخ اعلامی به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: داوطلبان می‌توانند سوالات خود را در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ – ۰۲۱ واحد پاسخگویی غیرحضوری روابط عمومی سازمان درمیان گذارند.

روابط عمومی سازمان سازمان سنجش سازمان سنجش آموزش کشور کارشناسی ارشد مشاور عالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر