کد خبر: 665352 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری ۴ قاچاقچی مواد مخدر در محدوده جنوب پایتخت خبر داد و گفت: در این عملیات ۷۰ کیلو گرم هروئین کشف شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد بخشنده گفت: در شکایت های مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه چند تن از قاچاقچیان مواد مخدر در محدوده جنوب پایتخت، پرونده ای در این رابطه تشکیل و رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه بیان داشت: در تحقیقات انجام شده مخفیگاه متهمان در محدوده ورامین شناسایی و مشخص شد یکی از مجرمان با سابقه ضمن راه اندازی باند توزیع مواد مخدر در زمینه قاچاق مواد مخدر فعالیت گسترده ای دارد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: با هماهنگی مقام قضائی، تیمی از ماموران این پلیس به مخفیگاه مجرم سابقه دار اعزام و پس از مدتی مراقبت موفق شدند در یک عملیات هماهنگ و منسجم متهم اصلی پرونده و ۳ همدستش را دستگیر کنند.

سرهنگ بخشنده با اشاره به اینکه از مخفیگاه متهمان، ۷۰ کیلوگرم هروئین کشف شد، افزود: در این رابطه ۴ دستگاه خودرو سواری آنان نیز توقیف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، در پایان ضمن اشاره به این مطلب که پیگیری پلیس در خصوص کشف و شناسایی دیگر همدستان متهمان همچنان ادامه دارد، گفت: با اعترافات متهمان به جرایم خود و کشف مواد مخدر مذکور، پرونده تکمیل و در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر