کد خبر: 665043 A

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از نشت گاز در محل گودبرداری و انفجار در یک ساختمان مسکونی واقع در میدان تجریش خبر داد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۳:۳۸ صبح امروز حادثه انفجار در محل گودبرداری واقع در میدان تجریش خیابان دربند به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه یک ایستگاه به محل حادثه اعزام می‌شود ادامه داد: با حضور مأموران در محل حادثه مشاهده شد در آغاز مرحله گودبرداری بیل مکانیکی با لوله گاز برخورد می‌کند و نشت گاز اتفاق می‌افتد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان ایمن‌سازی لازم را انجام می‌دهند و در مراحل پایانی کار یک ملک دوطبقه مسکونی در طبقه زیر زمین آن به وسعت ۲۵ مترمربع که به عنوان کارگاه صنایع دستی بوده است دچار انفجار می‌شود.

وی افزود: ۲۰ تا ۲۵ متر محل گودبرداری با خانه‌ای که دچار انفجار شد فاصله داشته است که پس از این انفجار و آتش‌سوزی دو ایستگاه آتش نشانی دیگر به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اضافه کرد: در دو طبقه بالا ۶ نفر حضور داشتند که از ساختمان خارج شدند. خوشبختانه در این حادثه مورد مصدومیت نداشته‌ایم.

به گفته وی علت این حادثه در دست بررسی است و کارشناسان اداره گاز در حال بررسی این حادثه هستند.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر