کد خبر: 663489 A

سردار رحیمی خبر داد:

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تاکید کرد: از ابتدای سال تاکنون، بیش از ۱۲ پرونده بزرگ اقتصادی که هر کدام از آن‌ها می‌توانست چالشی بزرگ برای نظام محسوب شود از سوی کارآگاهان مجرب و زبده پلیس پایتخت کشف شده است.

 

به گزارش ایلنا، سردار حسین رحیمی با اشاره به اینکه در اجرای طرح‌های مختلف به دنبال اثربخشی و ارتقای سطح احساس امنیت در جامعه هستیم، گفت: در طول یک سال گذشته تلاش کرده‌ایم در حوزه‌های مختلف نظیر راهنمایی و رانندگی، مبارزه با مواد مخدر، آگاهی و... تحولی ایجاد و از حداکثر توان و ظرفیت تجهیزات و نفرات خود در راستای نیل به امنیت پایدار استفاده کنیم. در حقیقت، در ماموریت‌های خود به دنبال ایجاد فضا و جوی مثبت در جامعه هستیم.

وی با اشاره به اقدامات پلیس آگاهی به اجرای طرح‌های رعد در تهران بزرگ اشاره کرد و اظهار داشت: اجرای این طرح‌ها، نقطه عطفی در کار کلانتری‌های تهران به شمار می‌آید همچنین از کلیه امکانات، تجهیزات و توان کلانتری‌ها در این زمینه استفاده می‌شود.

رئیس پلیس پایتخت افزود: با اجرای طرح رعد، رقابتی در بین کلانتری‌ها ایجاد شده است؛ به گونه‌ای که هر کلانتری به دنبال ارتقای کمیت و کیفیت عملکرد خود است که رضایت شهروندان را در محلات مختلف تهران را به همراه داشته است.

رحیمی اضافه کرد: محصول همه تلاش‌های همکاران من در پلیس پایتخت، رضایت از عملکرد و اعتماد مردم به پلیس را به همراه داشته که نتایج آخرین نظرسنجی یکی از معتبرترین مراکز نظرسنجی کشور موید این امر است.

وی با بیان اینکه در راستای ارتقای آموزش و اهتمام به مسایل اخلاقی و اعتقادی کارکنان گام‌های بلندی برداشته‌ایم، تصریح کرد: همواره بر این امر تاکید کرده‌ام که برای سلامت و صیانت سازمان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد زیرا معتقد هستیم نیروی انسانی بالاترین سرمایه هر سازمانی به شمار می آید.

حجت‌‌‌الاسلام و المسلمین سید علیرضا ادیانی، رییس جدید سازمان عقیدتی، سیاسی نیروی انتظامی در چهارمین شورای فرماندهان انتظامی تهران بزرگ، خاطرنشان کرد: از مجاهدت و تلاش همکارانم در نیروی انتظامی بالاخص تهران بزرگ و شخص سردار رحیمی در ایجاد و تامین امنیت و نیز ماموریت‌‌‌های محوله تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی خطاب به فرماندهان و روسای پلیس تهران بزرگ ابراز داشت: کارکنان کلیه رفتار، حرکات و سکنات شما را زیر نظر دارند بنابراین رعایت و حفظ حرمت، منزلت و کرامت کارکنان امری ضروری است همچنین رفتار خوب از سوی فرماندهان موجب می‌‌‌شود تا کارکنان عاشقانه و خالصانه خدمت کنند.

سردار حسین رحیمی سردار رحیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر