کد خبر: 660377 A

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، با صدور پیامی آغاز هفته دولت را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیامی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والا مقام  هشتم شهــریور ۱۳۶۰  که با خدمت "خالصانه" و "صادقانه" خود موجب اقتـدار و عزت مانـدگار کشور شدند؛ فرا رسیدن هفته دولت را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:‌ هفته دولت نه  تنها تداعی کننده یاد و خاطره فراموش نشدنی دو مجاهد و مبارز  ولایتمدار، شهیدان" رجایی" و "باهنر" می باشد، بلکه تجلیل از یک تفکر انقلابی است که در ذیل آن، خادمین صادق ملت، در راه خدمت به مردم بصیر و انقلابی کشور عزیزمان ایران اسلامی، سـر از پا نشناخته، تمام هستی خــویش را در طبق اخلاص و فـداکاری قرار داده و در مسیر تحقق اسلام ناب محمدی "صلی الله علیه و اله و سلم" ایفا نقش می نمایند.

شهیدان رجایی و باهنر؛ با وفاداری بر اصول و ارزش های انقلاب اسلامی و تشکیل دولت مکتبی، در دوران کوتاه اما پر برکت عمر خود، تلاش نمودند تا در جهت رفع محرومیت، تبعیض و بی عدالتی گام های بلندی بردارند اما با خیانت و جنایت منافقان تروریست تحت حمایت استکبار جهانی، در آتش کینه و دشمنی، پروانه وار سوختند.

این پیام، دوره طلایی و کوتاه مدت دولت شهید رجایی را منشوری جاودانه و الهام بخش برای تمامی دولت‌های جمهوری اسلامی ایران در بستر تاریخ قلمداد  نموده و تصریح کرده است: عملکرد این دو شهید بزرگوار با ویژ گی های شاخصی چون؛ ولایتمداری، ساده زیستی، استعمارستیزی، پایداری بر اصول و ارزش ها، مدیریت انقلابی و... به عنوان معیاری برای سنجش یک دولت انقلابی محسوب می شوند.

شهیدان رجایی و باهنر از فرصت خدمتگزاری به مردم به شایستگی بهره بردند، باشد که همه خدمتگزاران و دلسوزان نظام و انقلاب اسلامی ایران به تاسی  از این دو اسوه ایمان، شهادت و خدمت خالصانه، با الهام از رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و پشتوانه عظیم مردمی با عزمی راسخ برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، رفاه و سربلندی مردم شریف ایران در شرایط حساس کنونی تلاش کنند.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن گرامی داشت یاد و خاطره این شهیدان گرانقدر  و تمامی گلگون‌کفنان مظلوم ترور، با تبریک هفته دولت به تمامی دولتمردان خدوم و با تاکید بر تقویت و تکریم فرهنگ متعالی خدمت، اعلام می دارد: چون گذشته در راستای همکاری با دولت محترم برای خدمت روز افزون به مردم و توسعه نظم، امنیت و آرامش، مقابله با هرگونه ناامنی به ویژه در حوزه اقتصادی، تحقق عدالت، ترویج معنویت و اخلاق اسلامی در جامعه انجام وظیفه خواهد نمود.

هفته دولت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر