کد خبر: 659607 A

رئیس کمیته امنیتی انتظامی ستاد مرکزی اربعین حسینی کشور گفت: برای برقراری نظم، امنیت و تسهیل تردد زائران اربعین حسینی(ع) تمام واحدها و ظرفیت‌های ممکن پای کار آمده‌اند.

به گزارش ایلنا، سردار محسن فتحی زاده در حاشیه بازدید از مرز شلمچه اظهار داشت: در روز عرفه، توفیق بازدید از پایانه مرزی شلمچه فراهم شد و از نزدیک شاهد اقدامات از جمله ایجاد و رفع نقص زیرساخت هایی بودیم که برای تسهیل امور و تردد زائران اربعین حسینی(ع) در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه با اشاره به همت مطلوب مسئولان استان در برطرف کردن بخشی از مشکلات سال گذشته تصریح کرد: برای ایجاد هماهنگی در راستای آماده سازی هرچه مطلوب تر زیرساخت های مورد نیاز اربعین حسینی(ع)، جلسه ای با حضور استاندار و مسئولان استانی برگزار شد و الحمدلله در هر 2 مرز شلمچه و چذابه اقدامات بسیار مطلوبی در حال اجرا است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا افزود: با توجه به محدودیت زمان عملیات اربعین حسینی(ع) که معمولا اول ماه صفر شروع می شود، مقرر شد تمام واحدها با استفاده حداکثری از ظرفیت های خود پای کار بیایند تا بتوانیم طرح ها و ایده های مطلوبی را که برنامه ریزی شده، ان شاءلله اجرا کنیم و در این مدت زمان باقیمانده نه تنها اقدامات لازم را تکمیل و به اتمام برسانیم، بلکه باید به رفع نواقص احتمالی بپردازیم تا زمینه را برای بهترین پذیرایی از زائران اربعین حسینی(ع) مهیا سازیم.

سردار فتحی زاده در خصوص امنیت راه ها نیز یادآور شد: با لطف خداوند متعال و همت و برنامه ریزی همه دستگاه ها به خصوص نیروی انتظامی که بانی اصلی این کار انتخاب شده، علاوه بر اجرای برنامه های سال گذشته، طرح های تقویتی و تکمیلی جدیدی نیز پیش بینی کرده ایم تا مردم در کمال امنیت و آرامش بتوانند به پایانه های مرزی مراجعه  و تردد کنند.

جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی و رئیس کمیته امنیتی انتظامی ستاد مرکزی اربعین حسینی کشور در پایان به پیش بینی های صورت گرفته در مسیر تردد زائران اربعین حسینی(ع) اشاره کرد و گفت: با استفاده از ظرفیت های سراسر کشور، واحدهای امنیتی و انتظامی استان تقویت خواهند شد و امیدواریم همچون سال های گذشته با همکاری صمیمانه مردم که در برقراری نظم و امنیت کنگره اربعین حسینی(ع) پیشگام بودند، امسال نیز این مراسم را باشکوه تر از قبل و به زیبایی هرچه تمامتر برگزار کنیم.

استفاده از ظرفیت امنیت و آرامش معاون نیروی انتظامی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر