کد خبر: 658398 A

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۱۳۹۶ پایان نیمه اول شهریور جاری تسویه می‌شود.

به گزارش ایلنا، علی الهیار ترکمن، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ضمن بیان این مطلب افزود: از ابتدای سال جاری با پیگیری مستمری که صورت پذیرفت وزارت آموزش و پرورش توانست با مساعدت سازمان برنامه و بودجه و خزانه داری کل کشور فرآیند پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۱۳۹۶ را در سه مرحله تنظیم و اجرا نماید.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در ادامه گفت: تاکنون ۲ مرحله(۲ قسط) از طلب بازنشستگان عزیز پرداخت شده است که معادل ۶۶% کل پاداش مربوطه می‌باشد.

وی در خصوص پرداخت آخرین قسط پاداش پایان خدمت بازنشستگان افزود: با یاری خداوند متعال و همت همه مسئولان مرتبط با این موضوع، مبلغ باقی مانده از پاداش بازنشستگان عزیز یعنی قسط سوم مطالبات آنان تا پایان نیمه اول شهریور ماه جاری پرداخت می شود.

الهیار در پایان بیان داشت: اعتبارات مربوط به این موضوع به صورت تخصیص در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفت که جا دارد از سازمان های ذیربط تقدیر و تشکر گردد.

آموزش و پرورش سازمان برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر