کد خبر: 656314 A

داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می‌توانند از دوشنبه ۲۲ مرداد ماه تا پایان روز سه شنبه ۳۰ مرداد ماه با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org و با توجه به نمره کل کسب شده در هر زیر گروه متناسب با رشته انتخابی و کد شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی، نسبت به انتخاب ۱۰۰ رشته و محل اقدام نمایند.

به گزارش ایلنا، کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می‌توانند از دوشنبه ۲۲ مرداد ماه تا پایان روز سه شنبه ۳۰ مرداد ماه با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org  و  با توجه به نمره کل کسب شده در هر زیر گروه متناسب با رشته انتخابی و کد شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی، نسبت به انتخاب ۱۰۰ رشته و محل اقدام نمایند.

داوطلبان می‌توانند علاوه بر گروه آزمایشی اصلی، چنانچه در زمان ثبت‌نام گزینه علاقه‌مندی به گروه هنر و زبان‌های خارجه را انتخاب و در آزمون آن نیز شرکت کرده‌اند، از فرصت انتخاب رشته دو یا سه گروه آزمایشی بهره‌مند شوند.

داوطلبانی که رشته و محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته‌های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی پیدا نمی‌‌کنند، توجه داشته باشند پذیرش بخش اعظم رشته و محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی می‌باشند که درصورت تمایل با مراجعه به سامانه www.azmoon.org  نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

داوطلبان ابتدا از وجود رشته و محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای  انتخاب رشته  اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام پرداخت هزینه دوره مربوطه نمایند. با کد ملی به عنوان نام کاربری و کد شناسه انتخاب رشته (کد ۷ رقمی) در انتهای کارنامه سازمان سنجش درج شده است به عنوان رمز عبور، می‌توانند وارد سامانه شوند.

نتایج انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاداسلامی نیمه دوم  شهریور ماه اعلام خواهد شد.

دانشگاه آزاد انتخاب رشته آزمون سراسری کنکور 97
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر