کد خبر: 655644 A

در حاشیه نشست تجاری ایران در گرجستان صورت گرفت؛

شرکت‌های دانش بنیان استان چهارمحال و بختیاری در حاشیه نشست تجاری ایران در کشور گرجستان، موفق به عقد قرارداد فروش محصولات دانش‌بنیان در حوزه طراحی، ساخت و اجرای گلخانه هوشمند و ماسک نانو فیلتر به ارزش ۱۰۰ هزار یورو شدند.

به گزارش ایلنا، در پی برگزاری دومین نشست تجاری ایران در کشور گرجستان که با حضور اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری، علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رئیس آژانس فناوری و سرمایه‌گذاری گرجستان و رئیس تکنو پارک تفلیس برگزار شد، بستر مبادلات مشترک شرکت‌های دانش‌بنیان دو کشور ایران و گرجستان فراهم شد.

اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری در این خصوص گفت: در این نشست که باهدف برقراری ارتباط تجاری بین شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی و گرجی برگزار شد، شرکت‌های دانش بنیان استان چهارمحال و بختیاری موفق به عقد قرارداد فروش محصولات دانش بنیان در حوزه طراحی، ساخت و اجرای گلخانه هوشمند و ماسک نانو فیلتر به ارزش ۱۰۰ هزار یورو شدند.

همچنین در این سفر، هیات ایرانی، ضمن بازدید از تکنولوژی پارک گرجستان، نشستی با حضور روسای پارک علم و فناوری و آژانس‌های سرمایه‌گذاری و نوآوری گرجستان و با هدف زمینه‌سازی حضور شرکت‌های دانش بنیان ایران در گرجستان برگزار کردند.

ایران و گرجستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر