کد خبر: 654925 A

رییس پلیس تهران بزرگ:

رییس پلیس تهران بزرگ گفت: بخش زیادی از اتوبوس‌های شهری فاقد معاینه فنی هستند و اگر قرار باشد، طبق قانون با این اتوبوس‌ها برخورد شود باید تعداد زیادی از آنها را متوقف کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه مراسم تجلیل از خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا خودروهای پلیس نیز معاینه فنی انجام می‌دهند؟ گفت: معاینه فنی برای همه خودروهای پلیس نیز انجام می‌شود و خوشبختانه کمترین ایراد را در این زمینه داریم. خوروهای پلیس طبق روال و مانند دیگر خودروها برابر قانون معاینه فنی را انجام می‌دهند.

وی در خصوص معاینه فنی اتوبوس‌های شهری نیز گفت: بخش زیادی از اتوبوس‌های شهری فاقد معاینه فنی هستند و اگر قرار باشد طبق قانون با این اتوبوس‌ها برخورد شود باید تعداد زیادی از آنها را متوقف کنیم.

او با بیان اینکه بسیاری از این اتوبوس‌ها از نظر پلاک مشکل دارند، گفت: بخش زیادی از آلودگی هوا ناشی از این اتوبوس‌ها است، چرا که به صورت دائم در طول روز در حال حرکت هستند، اما ما به دلیل اینکه این اتوبوس‌ها در حال خدمت رسانی به مردم هستند با اغماض بیشتری با آنها برخورد می‌کنیم و امیدواریم که شهرداری نیز همکاری لازم برای نوسازی ناوگان اتوبوسرانی را داشته باشد.

رییس پلیس تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر