کد خبر: 653745 A

بیست و ششمین جشنواره سراسری فرهنگی و هنری دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای در سال ۱۳۹۷ به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان شرقی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای و در راستای اعتلای فرهنگ قرآنی و حمایت از فعالیت های فرهنگی و هنری دانشجویان ، بیست و ششمین جشنواره سراسری فرهنگی و هنری دانشگاه فنی و حرفه ای با محوریت قرآن و عترت از تاریخ ۹۷/۰۵/۲۱ لغایت ۹۷/۰۵/۲۴ به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی در شهر تبریز برگزار می گردد.

بنابراین گزارش، مرحله مقدماتی این جشنواره با حضور ۱۵۰۰۰ دانشجوی دختر و پسر در دانشکده ها و آموزشکده های فنی و حرفه ای سراسر کشور برگزار شده که برگزیدگان مرحله نیمه نهایی این جشنواره به تعداد ۴۰۵ دانشجوی دختر و پسر در رشته های قرائت قرآن کریم(تحقیق، ترتیل)، رشته های حفظ قرآن کریم، اذان، دعا خوانی، طراحی پوستر، خوشنویسی، شعر، عکاسی، معرق و منبت کاری، نقاشی، نرم افزارهای کامپیوتری و شبکه های مجازی در شهر تبریز به رقابت خواهند پرداخت.

گفتنی است آیین افتتاحیه این مراسم روز دوشنبه مورخ ۹۷/۰۵/۲۲ با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، مسوولین دانشگاه فنی و حرفه ای، مسوولین کشوری، لشگری و استانی در دانشکده فنی و حرفه ای شماره یک تبریز برگزار خواهد شد.

استان آذربایجان شرقی دانشجو فرهنگی و هنری فنی و حرفه ای جشنواره سراسری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر