کد خبر: 652992 A

سرهنگ یاراحمدی در گفت‌وگو با ایلنا:

سرپرست سابق پلیس آگاهی تهران بزرگ از افزایش ۱۰ درصدی کشفیات باندهای سرقت از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی، سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ که روز گذشته پس از سی سال خدمت بازنشسته شد، در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا یکی از اولویت‌های پلیس آگاهی را بررسی و مختومه شدن پرونده‌های مهم زنجیره ای و سریالی از جمله سرقت دانست و گفت: خوشبختانه پرونده سریالی در زمینه قتل نداشتیم و در خصوص پرونده‌های سرقت نیز برنامه‌‌ریزی‌های لازم انجام شده و این پرونده‌ها در حال بررسی هستند.

وی ادامه داد: پلیس آگاهی تهران بزرگ با پرونده‌های سرقت که به صورت سریالی و باندی عمل می‌کنند به شدت برخورد می‌کند. در طرح‌های اخیر نیز بسیاری از باندهای سرقت توسط کارآگاهان پلیس آگاهی منهدم شده‌اند.

سرپرست سابق پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: ممکن است در سرقت‌های خرد و مهم، سارقان به صورت باندی فعالیت کنند و همانطور که گفتم برخورد با این جرائم یکی از اولویت‌های پلیس و قوه قضاییه است.

سرهنگ یاراحمدی تصریح کرد: براساس آمارها کشفیات ما در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۱۰ درصد افزایش داشته است، البته در وقوع جرائمی مانند سرقت نیز نسبت به سال گذشته کاهش داشته‌ایم و در حال حاضر وضعیت بهتری نسبت به سال‌های گذشته داریم.

سرقت قتل سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی سرپرست سابق پلیس آگاهی تهران بزرگ پرونده‌‌های سریالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر