کد خبر: 651260 A

رئیس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد؛

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد: طرح اسکان مسافران تابستانی در سراهای دانشجویی (خوابگاه‌ها) از ۱۱ مرداد ماه ۹۷ آغاز خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، یزدان مهر با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای تسهیل مسافرت های تابستانی دانشجویان همکاران دانشگاهی و خانواده های شان و استفاده بهینه از سراهای دانشجویی در ایام تعطیلات تابستانی، طرح آزمایشی اسکان مسافران تابستانی در سراهای دانشجویی با اولویت دانشگاهیان، دانشجویان و خانواده محترم آنان از روز پنج شنبه ۱۱ مردادماه ۹۷ ماه آغاز می شود.

وی افزود: دانشجویان و دانشگاهیان می توانند از طریق مراجعه به سامانه sara.swf.ir و انتخاب شهرهای اقامتی موجود در سامانه و گذراندن فرآیند مربوطه، به صورت اینترنتی رزرو اتاق را انجام داده و از طریق درگاه بانکی موجود مبلغ اجاره بها را واریز و به صورت آنلاین معرفی نامه مربوطه را جهت ارائه به اماکن اقامتی دریافت کنند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با بیان اینکه ۲۱ دانشگاه در نقاط مختلف کشور آمادگی خود را جهت شرکت در این طرح اعلام کرده اند، گفت: دانشگاه های شرکت کننده ۳۰ بلوک از جمله سراها، استادسراها و مهمانسراهای موجود در دانشگاه ها را جهت اسکان مهمانان تابستانی تجهیز کرده اند و تمهیدات لازم را جهت اسکان این عزیزان اندیشیده اند.

 یزدان مهر افزود: مدت اجرای این طرح ۴۰ روز است و پذیرش و اسکان مسافران از روز پنج شنبه ۱۱ مرداد آغاز می شود.

وی گفت: ظرفیت پذیرش مهمانان در زمان اجرای این طرح مجموعاً بالغ بر ۶۰ هزار نفر شب تخمین زده می شود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان تصریح کرد: به جهت رعایت حال دانشگاهیان سعی شده است اجاره بها در حداقل میزان محاسبه شده و مبلغ اجاره بها به ازای هرنفر تخت روزانه از ۰۰۰/۸۰ ریال تا ۰۰۰/۲۵۰ ریال متناسب با امکانات رفاهی تعیین شده است.

یزدان مهر ابراز امیدواری کرد: با استقبال عمومی از این طرح در سال های آینده شاهد افزایش تعداد دانشگاه های شرکت کننده و همچنین بالا رفتن ظرفیت اسکان مسافران خواهیم بود.

دانشجویان صندوق رفاه ذوالفقار یزدان مهر صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر