کد خبر: 650448 A

سردار رحیمی خبر داد:

فرمانده انتظامی تهران بزرگ روز جاری در جمع سرکلانتران، رؤسا و معاونین عملیات کلانتری‌های تهران در ستاد پلیس پیشگیری از انجام تحقیقات مقدماتی برای هفت پرونده بزرگ مفاسد اقتصادی خبر داد که در زمینه خودرو، ارز و سکه در حال پیگیری می باشد.

به گزارش ایلنا، سردار حسین رحیمی مبارزه با مفاسد اقتصادی را یکی از وظایف مهم پلیس در ایجاد امنیت کسب و کار دانست و گفت: نیروی انتظامی با هوشمندی و اشرافیت کامل اقدامات مجرمانه مخلان اقتصادی را ناکام خواهد گذاشت.

وی ادامه داد: تحقیقات از متهمان هفت پرونده مفاسد اقتصادی که در زمینه‌‌‌های خودرو، ارز و سکه اقدامات مجرمانه مرتکب شده‌اند تحت نظارت مقامات محترم قضایی در پلیس تهران بزرگ در حال تکمیل بوده که یک نمونه آن واردات خودروهای لوکس است.

رییس پلیس پایتخت اضافه کرد: آنچه که در رسیدگی به این پرونده‌‌‌‌‌ها از نظر پلیس مهم است، سرعت عمل، هوشمندی و اقتداری است که ما در مقام ضابط در حال انجام تکلیف هستیم. 

رحیمی از تلاش‌‌‌‌های مجاهدانه نیروهای کلانتری در برقراری نظم و امنیت محلات تشکر کرد و اظهار داشت: تحول در کلانتری‌‌‌ها از برنامه‌های اصلی است که با آموزش و توانمندسازی عوامل آن به جهت افزایش رضایتمندی شهروندان تحقق می‌‌‌یابد که امروز شاهد آن هستیم.

وی افزود: روحیه خدمت‌‌‌رسانی به شهروندان که فرصت مغتنمی برای حل مشکلات است باید در کلانتری‌‌‌ها تقویت شده و ماموریت‌‌‌‌ها باید بازدهی و اثربخشی داشته باشد که با همت و استفاده از ظرفیت‌‌‌های محلی تحقق می‌یابد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ به افزایش کشف ۲۲ درصدی جرائم از سوی کلانتری‌‌‌‌‌ها نسبت به سال گذشته اشاره و تصریح کرد: اجرای طرح‌های رعد که ۱۲ مرحله آن تا به حال اجرا شده است نقش مهم در برقراری و تثبیت امنیت در محلات پایتخت داشته است که پی‌جویی انتظامی کلانتری‌ها جهت کشف و دستگیری متهمان در این طرح متبلور که در نهایت به افزایش احساس امنیت شهروندان شده است.

سردار رحیمی رییس پلیس تهران بزرگ پرونده بزرگ مفاسد اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر