کد خبر: 650442 A

رئیس پلیس پایتخت:

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه امروز موضوع اقتصاد از جمله مهمترین موضوعات مبتلا به کشور است، تاکید کرد: در این حوزه ما با موضوع قاچاق کالا برخورد جدی داشته‌ایم و اجازه نخواهیم داد کسی با قاچاق کالا و ارز چرخه اقتصاد این کشور را متوقف کند.

به گزارش ایلنا، سردار حسین رحیمی با اشاره به اینکه امنیت یکی از بنیادی‌ترین و اساسی‌ترین موضوعاتی است که زندگی انسان در سایه آن می‌‌‌تواند جریان داشته باشد و این مهم  تاثیرات بنیادی و اساسی  بسیاری را در زندگی فردی و  اجتماعی انسان به همراه دارد، گفت: امنیت به معنای «آرامش روانیِ فردی و آرامش عمومیِ اجتماعی» می باشد تا بدانجا که در نبود امنیت، حتی با وجود توانایی و انگیزه‌ در میان افراد یک جامعه، امکان فعالیتهای اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و خدماتی وجود نخواهد داشت.

وی افزود: امروز نیروی انتظامی به عنوان  یکی از مهمترین ارکان امنیتِ کشور، در صف نخست برخورد با ناهنجاری های اقتصادی، اجتماعی و... است و عزم خود را جزم کرده تا به عنوان خدمتگزارانی امین تلاش کند تا از ارزش‌‌‌‌ها و سرمایه‌‌‌های مادی و معنوی مردم عزیزمان دفاع و اجازه ندهد کسی  امنیت مادی و روانی مردم را به مخاطره بیندازد.

رئیس پلیس پایتخت اضافه کرد: روزانه همکاران من در حوزه‌‌‌‌های مختلف مبارزه با مواد مخدر در حوزه برخورد با سوداگران مرگ، با تمام وجود تلاش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند تا مانع از ورود افیون ویرانگر مواد مخدر و توزیع آن در جامعه شوند چراکه باور داریم که پدیده شوم اعتیاد بلایی خانمانسوز است.

رحیمی با تاکید بر اینکه امروز موضوع اقتصاد از جمله مهمترین موضوعات مبتلا به کشور است و در این حوزه ما با موضوع قاچاق کالا برخورد جدی داشته‌‌‌ایم و اجازه نخواهیم داد کسی با قاچاق کالا و ارز چرخه اقتصاد این کشور را متوقف کند، اظهار داشت: در حوزه پلیس آگاهی همکاران من با رشادت در مقابل ناهنجاری‌‌‌‌های اقتصادی، قاچاق و... ایستاده‌‌اند و برای دفاع از حریم اقتصادی کشور با سوداگرانی که در بازار ارز کرور کرور سرمایه این مرز و بوم را چپاول می‌‌‌‌کنند لحظه‌‌‌‌ای از پای ننشسته‌‌‌‌اند که در این مسیر هم توفیقات مهمی هم داشته‌‌‌اند.

وی با تاکید بر لزوم برخورد جدی با اراذل و اوباش تصریح کرد: در حوزه پلیس امنیت عمومی بحمدالله همکارانم در این حوزه توانسته‌‌‌اند با برخورد قاطعانه با افرادی که امنیت و آرامش مردم را به مخاطره می‌‌‌اندازد در اجرای چندین طرح مختلف نشان دهند که اجازه نخواهند داد کسی کوچکترین خللی در امنیت مردم ایجاد کند و با برهم زنندگان امنیت با شدت و حدت برابر قانون برخورد خواهد کرد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اجرای بیش از ۱۳ مرحله طرح رعد در پایتخت خاطرنشان کرد: تلاش کرده‌‌‌‌ایم که کلانتری‌‌‌‌‌ها را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل کنیم از این‌‌‌‌رو با طراحی و راه‌‌‌‌اندازی طرح رعد، کلانتری‌‌‌ها در پروسه‌‌‌های زمانی مختلف هفتگی یا دو هفته یکبار با اجرای این طرح عرصه را بر سارقان، مالخران، سوداگران و توزیع‌‌‌کننده مواد مخدر، اراذل و اوباش تنگ کرده و به طور مستمر نشان می‌‌‌‌دهند که نیروی انتظامی فعال، با انگیزه و با پشتکار در خدمت مردم عزیزمان است. 

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه پلیس پایتخت در حوزه‌‌‌‌های مختلف ترافیکی و انتظامی خود را خادم و خدمتگزار مردم می‌‌‌‌داند و تلاش دارد که گره‌‌‌‌‌گشای مشکلات مردم باشد، ابراز داشت: باور و اعتقاد ما بر این است که خدمت به مردم توفیق بزرگی است که خداوند متعال به خدمتگزاران مردم اعطا فرموده است از این رو خداوند را برای این نعمت شکرگذاریم و تلاش خواهیم کرد که با خدمتی مضاعف این توفیق الهی را غنیمت شماریم.

سردار حسین رحیمی رییس پلیس تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر