کد خبر: 650201 A

فرمانده انتظامی ماسال از نجات جان جوان 26 ساله گرفتار در ارتفاعات ییلاقی این شهرستان پس از 3 روز عملیات جستجو خبر داد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " وحید اصلانی" گفت: در پی اعلام خبر فقدان جوان 26 ساله اهل و ساکن کرج که برای کوهنوردی و تفریح به ییلاقات ماسال سفر کرده بود، عملیات برای جستجو و نجات وی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به تلاش تیم عملیاتی پلیس برای نجات جان این جوان افزود: مأموران پلیس موفق شدند سرانجام این جوان کوهنورد را پس از 3 روز عملیات جستجو در ارتفاعات ییلاقی شاندرمن در حالی که بصورت نیمه جان بود شناسایی و بلافاصله برای مداوا به بیمارستان منتقل کنند.

سرهنگ وحید اصلانی حال عمومی این جوان که در یکی از بیمارستان‌های ماسال تحت درمان است را مساعد عنوان کرد و گفت: با توجه به وجود مناطق گردشگری و ییلاقات کوهستانی در شهرستان ماسال و بخش شاندرمن همه ساله مسافران و گردشگران متعددی به این مناطق سفر می‌کنند لذا لازم است تا این عزیزان با آگاهی و تجهیزات لازم و راهنمای بومی به مناطق ییلاقی و کوهستانی سفر کنند.

لازم به ذکر است حضور فعال و ساماندهی اکیپ‌های جستجو توسط پلیس با استقبال بسیار خوب شهروندان ماسال و شاندرمن همراه بود و خانواده این جوان نیز در پیامی از زحمات و تلاش‌های پلیس و دیگر نیروهای امدادی شهرستان ماسال تشکر کردند.

خانواده دستور کار پلیس گردشگری جوان ماسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر