کد خبر: 649080 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران از طرح ضربتی دستگیری خرده فروشان مواد و جمع آوری معتادان متجاهر در محلات شوش ، هرندی و مولوی توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر و پلیس پیشگیری پایتخت خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ بخشنده، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در تشریح این خبر گفت: طی دو شب گذشته طی عملیات مشترک با پلیس پیشگیری که از توان کلانتری ها استفاده گردید ۱۴۰ خرده فروش در مناطق مذکور دستگیر و ۲۰۸ نفر از معتادان متجاهر جمع آوری شدند.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: خرده فروشان به دادسرا اعزام شدند و در خصوص معتادان متجاهر بیشتر آنان به مرکز بازپروری اخوان تحویل داده شدند اما واقعیت این است که تا وقتی ظرفیت ها به اندازه کافی نباشد این افراد انتقال مکان می دهند و برای مثال از محدوده های جمع آوری شده به خیابان خزانه بخارایی و پارک بعثت و اطراف ترمینال جنوب می روند بنابراین به ایجاد ظرفیت های جدیدتری نیاز مبرمی داریم.

وی در انتها گفت: این طرح ها به صورت مستمر ادامه خواهد داشت و از شهروندان محترم می خواهیم از طریق تماس با ۱۱۰ و ۱۹۷ ما را در اجرای بهتر طرح ها یاری کنند.

سرهنگ محمد بخشنده رییس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر