کد خبر: 649051 A

رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب، با اعلام خبری در خصوص دستگیری یک سارق حرفه ای لوازم خودرو در این محدوده، گفت: در بازرسی از مغازه این متهم ۱۳۰ قطعه لوازم مسروقه خودرو کشف شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ مسلم قاسم آبادی به تشریح این خبر پرداخت و گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان در خصوص سرقت لوازم خودروی سواری اش و شناسایی چهره سارق، تیمی از ماموران برای دستگیری سارق وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: این مالباخته همچنین به ماموران اظهار داشت که فردی را می شناسد که در خیابان مرتضوی مغازه دارد و در کار خرید و فروش لوازم داخلی خودرو است و به او مظنون هستم.

رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب خاطرنشان کرد: با تشکیل پرونده مقدماتی و مکاتبات معمول با مرجع قضایی، دستور بازداشت و بازرسی از مغازه مغازه دار مظنون صادر و ماموران پس از حضور در محل و ضمن تفهیم اتهام به بازرسی از مغازه پرداختند.

سرهنگ قاسم آبادی، تصریح کرد: در بازرسی های انجام شده ۱۳۰ قطعه لوازم و قطعات داخلی خودرو از جمله ۵۰ دستگاه رادیو پخش، ۴۷ دستگاه پنل خودرو، ۱۷ دستگاه کفی پخش، پنج دستگاه آمپلی فایر، ۶ عدد باند، سه عدد ساب باکس و ۲ عدد خازن پخش که بدون کارتن و فاکتور خرید بودند کشف شد.

وی ادامه داد: از آنجا که کسبه این شغل دارای دفتر خرید و فروش کالای صوتی هستند این فرد هیچ یک از کالاهای دست دوم خود را در آن ثبت نکرده بود و بر این اساس برای تحقیقات به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ قاسم‌آبادی خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر خرید و فروش اموال مسروقه اعتراف و اظهار داشت که به خاطر اختلاف مالی که با مالباخته داشتم اقدام به سرقت از خودروی سواری اش کردم. به این ترتیب، متهم پس از تکمیل پرونده برای تعیین تکلیف قضایی به دادسرای ناحیه ۱۰ تهران منتقل شد.

رییس کلانتری 108 نواب سرهنگ مسلم قاسم‌آبادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر