کد خبر: 647211 A

شهردار تهران مطرح کرد:

شهردار تهران گفت: جمع‌آوری معتادان متجاهر از سطح شهر چهره پایتخت را عوض می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدعلی افشانی، شهردار تهران در جلسه شورای اجتماعی کشور در رابطه با بیلبوردهای تبلیغاتی که برای یک سلبریتی در نظر گرفته شده بود، توضیحاتی ارائه داد.

افشانی گفت: یک نفر پشت تریبون صحبتی کرد اما شهرداری تهران چنین قصدی نداشت نه بیلبوردی تحویل داده شد و نه قراردادی منعقد شد.

شهردار تهران تاکید کرد: برخی مدیران پشت تریبون احساسی عمل می‌کنند که همین امر موجب حساسیت رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی می‌شود باید به این مساله فکر شود آیا عملی می‌شود یا خیر؟ بعد از آن عمل را نقد کنیم.

شهردار تهران در رابطه با آسیب‌های اجتماعی در شهر تهران گفت: در جلسه امروز جمع‌آوری متکدیان یکی از مباحثی است که مطرح شده و با توجه به تقسیم وظایف دستگاه‌ها پیگیری خواهد شد.

او تاکید کرد: جمع‌آوری معتادان متجاهر از سطح شهر چهره پایتخت را عوض می‌کند.

وی افزود: شهردار تهران ضمن امیدواری از اینکه با همکاری استانداری و سایر دستگاه‌ها می‌توان این کار را انجام داد گفت: امیدواریم که چهره شهر را متفاوت از این ببینیم.

او در ادامه سخنان خود با اشاره به نوسازی بافت فرسوده گفت: این کار باید با نگاه توسعه محله صورت بگیرد.

شهردار تهران تاکید کرد که همزمان با توسعه محله و با تخریب و بازسازی ساختمان‌های ناایمن خدمات دیگر مثل خدمات بهداشتی، آموزشی، ورزشی و درمانی باید ایجاد شده و فضاهای تفریحی در نظر گرفته شود.

شهردار تهران شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر