کد خبر: 646690 A

فرمانده مرزبانی خوزستان از توقیف 3 فروند شناور تجاری در سواحل ماهشهر و کشف 26 میلیارد و 100 میلیون ریال کالای قاچاق خبر داد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سردار "عبداله نظرپور" اظهار داشت: دریابانان پایگاه دریابانی ماهشهر در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید داخلی، هنگام کنترل شناورهای عبوری، موفق شدند 3 فروند شناور تجاری حامل کالای قاچاق را که از کشورهای حوزه خلیج همیشه فارس به مقصد بندر "سجافی" در حرکت بودند، شناسایی و متوقف کنند.

وی افزود: در بازرسی ماموران از شناورهای توقیف شده، 370 دستگاه یخچال، 280 دستگاه ماشین لباسشویی، 100 دستگاه ماشین ظرفشویی، 70 دستگاه تلویزیون و 40 دستگاه کولر گازی قاچاق که با هدف عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده بود، کشف شد.

فرمانده مرزبانی خوزستان با اشاره به دستگیری 18 قاچاقچی و توقیف یک فروند شناور، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را 26 میلیارد و 100 میلیون ریال برآورد کردند که پس از تشکیل پرونده مقدماتی به همراه متهمان تحویل مراجع قانونی شدند.

سردار نظرپور در خاتمه خاطرنشان کرد: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در مبارزه قاطعانه با مخلان اقتصادی و حمایت از تولید داخلی در سال جدید، مجموعه مرزبانی خوزستان با ایجاد تعامل سازنده با نهادهای امنیتی، انتظامی و مرزنشینان، تمام تلاش خود را در مبازره با پدیده شوم قاچاق ایجاد و تأمین امنیت پایدار و پاسداری از قلمرو سرزمینی ایران اسلامی در جنوب غرب کشور به کار گرفته است.

ایران اسلامی قاچاق مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماهشهر کالای قاچاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر