کد خبر: 645323 A

ساعتی پیش پاساژ فرسوده و نا ایمن دراکولا؛ در خیابان لبافی‌نژاد تهران به منظور پیش‌گیری از بروز حادثه و خطرات جانی و مالی با حکم دادستانی توسط شهرداری منطقه ۱۱ پلمپ شد.

به گزارش ایلنا، نصراله آبادیان شهردار منطقه ۱۱ با اشاره به هشدارهای متعددی که به مالک و کسبه پاساژ فرسوده و خطرناک دراکولا طی ماه‌های گذشته داده شده، از پلمپ این ساختمان خبر داد.

آبادیان در این‌باره گفت: پس از پیگیری‌های بسیار که در راستای رفع خطر از ساختمان‌های ناایمن مرکز شهر انجام شد؛ با دستور و حکم مرجع قضایی به منظور پیش‌گیری از بروز حوادث تلخ و ناگوار ناشی از فرسودگی ساختمان و به خطر افتادن جان و مال کسبه و کارگران، پاساژ دراکولا پلمپ شد.

به گفته شهردار منطقه ۱۱ حکم مرجع قضایی چندی پیش به مالک و کسبه پاساژ ابلاغ و طی همگاهنگی‌های لازم با کلانتری، شورای تامین استان، آتش‌نشانی و مرجع قضایی، پلمپ ساختمان انجام شد.

ساختمان معروف به دراکولا از شاخص‌ترین ساختمان‌های ناایمن به نام «پاساژ افراسیابی موسوم به دراکولا» واقع در خیابان لبافی‌نژاد کوچه مهرداد واقع شده که به دلیل عدم ایستایی و ناپایداری براساس دستور معاونت دادستان عمومی و انقلاب تهران و سرپرست دادسرای ناحیه ۳۷ مبتنی بر همکاری نیروی انتظامی با شهرداری جهت پلمپ واحدهای ساختمان مزبور اقدام شد.

دادستان عمومی و انقلاب شاخص شهرداری نیروی انتظامی پیش گیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر