کد خبر: 641023 A

مدیرکل کمیته امداد استان تهران خبر داد؛

مدیرکل کمیته امداد استان تهران تاکید کرد: تا پایان شهریورماه امسال زمینه اشتغال 141 مددجوی تحت حمایت در استان فراهم می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن ولیئی با اشاره به اینکه یکی از رویکردهای مهم کمیته امداد توانمند‌سازی و اشتغال مددجویان تحت حمایت است، گفت: کمیته امداد تلاش می‌کند با استفاده از ظرفیت‌های موجود در جامعه، زمینه اشتغال مددجویان تحت حمایت خود را فراهم کند.

وی با بیان اینکه طبق تفاهم‌نامه کمیته امداد کشور با اتحادیه تاکسیرانی مقرر شده است، پنج هزار تاکسی به مددجویان این نهاد در سراسر کشور تحویل داده شود، اظهار داشت: سهم مددجویان استان تهران از این تعداد ۱۴۱ دستگاه است که تا پایان تابستان به آن‌ها تحویل داده می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به شرایط متقاضیان برای دریافت این تاکسی‌ها تصریح کرد: داشتن گواهینامه معتبر، تاهل، عدم استفاده از تسهیلات کمیته امداد، بیکاری و نداشتن شغل برای متقاضیان الزامی است.

ولیئی اضافه کرد: این خودروها شامل سمند، پژو ۴۰۵، آریو و برلیانس است که بر اساس شرایط از جمله آورده مددجو و مبلغ تسهیلات قابل پرداخت، نوع خودرو تعیین می‌شود.

وی با بیان اینکه کمیته امداد هر استان باید مددجویان مستعد را شناسایی و به دفاتر تاکسیرانی معرفی کند، خاطرنشان کرد: این طرح در شهرهای با جمعیت بیش از ۱۰۰ هزار نفر اجرا می‌شود. 

استان تهران اشتغال تاکسی خودرو کمیته امداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر