کد خبر: 640093 A

جانشین فرمانده ناجا:

جانشین فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: فضای مجازی، بسیار بی‌رحم است به گونه‌ای که دشمنان و معاندان برای بدجلوه دادن وجهه پلیس در جامعه، هر آن گونه که بخواهند، فیلم‌ها را منقطع و پخش می‌کنند.

به گزارش ایلنا، سردار اسکندر مؤمنی در نشست تخصصی معاونان، فرماندهان و مدیران یگان‌های ویژه ناجا با اشاره به تحولات منطقه‌‌‌ای و نیز نوع مأموریت‌‌‌‌های نیروی انتظامی، با تاکید بر اشراف اطلاعاتی و آمادشگی برای انجام ماموریت‌‌‌های محوله گفت: یگان‌‌‌های ویژه ناجا باید در تمامی شرایط آمادگی انجام مأموریت را داشته باشند چرا که مأموریت این یگان در واقع به صورت لحظه‌‌ای و آنی است.

وی از عنصر آمادگی به عنوان مهمترین اولویت یگان ویژه نام برد و اظهار داشت: با توجه به حساسیت مأموریت‌‌‌های این یگان، باید این عنصر مهم تقویت شود که بحمدالله تاکنون این گونه بوده و قابل تحسین است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: نیروی انتظامی با انجام صحیح و به موقع ماموریت‌‌‌‌هایش توانسته اعتماد مردم را نسبت به خود جلب کند برهمین اساس این اعتماد باید در بین مردم تقویت شود.

جانشین فرمانده ناجا به پخش فیلم‌‌‌‌هایی از نحوه رفتار ماموران پلیس در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی اشاره و تصریح کرد: فضای مجازی، بسیار بی‌‌‌رحم است به گونه‌‌‌ای که دشمنان و معاندان برای بدجلوه دادن وجهه پلیس در جامعه، هر آن گونه که بخواهند، فیلم‌‌‌‌ها را منقطع و پخش می‌‌‌‌کنند، بنابراین باید اقدامات پیشگیرانه در این رابطه صورت گیرد برهمین اساس انعکاس عملکرد مثبت پلیس در فضای مجازی از سرمایه‌‌‌های اجتماعی ما به شمار می‌‌آید.

مومنی ادامه داد: زیبایی و کوتاه بودن مستند یکی از ویژگی‌‌‌‌‌های خوب یک مستندساز است لذا هرچقدر فیلم‌‌‌‌های مستند کوتاه باشند مخاطبان بیشتری را به خود جذب می‌‌‌کند که نیاز است از سوی معاونت اجتماعی اقدام شایسته‌‌‌‌ای در این رابطه انجام شود.

سردار مومنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر