کد خبر: 639687 A

در هفتاد و یکمین جلسه شورای عالی بیمه سلامت؛

دبیر شورای عالی بیمه سلامت کشور گفت: هفتاد و یکمین جلسه شورای عالی بیمه سلامت به ریاست وزیر بهداشت و با حضور اعضای این شورا برگزار و در مورد 7 مصوبه، تصمیم گیری شد.

به گزارش ایلنا، علیرضا اولیایی منش اظهار داشت: در هفتاد و یکمین جلسه شورای عالی بیمه سلامت، ابزارهای تشویقی برای اجرای نظام ارجاع و اجرای آزمایشی حمایت بیمه ای از خدمات پرستاری در منزل در تعدادی از بیمارستانهای وزارت بهداشت و سازمان تامین اجتماعی تصویب شد.

 
وی تصریح کرد: در این جلسه برای برخی از خدماتی که فاقد تعرفه بود، تعرفه هایی به تصویب رسید و اعضای این شورا با اکثریت، این مصوبات را تایید و تصویب کردند.
 
دبیر شورای عالی بیمه سلامت کشور با اشاره به برگزار شدن فصلی جلسات شورای عالی بیمه سلامت، اظهار داشت: در نیمه دوم هر سال، بحث های کارشناسی تعرفه های پزشکی سال بعد در دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت انجام و در اواخر سال در شورای عالی مطرح و به هیات دولت ارسال می شود.

اولیایی منش خاطرنشان کرد: ایده آل است که تعرفه های پزشکی هر سال، در ماه های پایانی سال قبل از آن، به تصویب برسد و در سالهای گذشته، هدف ما این بود که تعرفه ها قبل از پایان سال تصویب و ابلاغ شود اما امسال به دلیل نامشخص بودن تکلیف بودجه و میزان رشد بودجه، تصویب تعرفه های پزشکی 97 در هیات دولت و ابلاغ آن، به تعویق افتاد.

بودجه تعرفه های پزشکی دولت سلامت وزیر بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر