کد خبر: 637224 A

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مردم خواست تا هیجانات حاصل از شادی و نشاط را در رانندگی مان دخیل نکرده و در کمال آرامش و تمرکز رانندگی کنند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، سردار محمدرضا مهماندار رئیس این پلیس  در خصوص بازی امشب تیم ملی ایران و پرتقال اعلام کرد: با توجه به مسابقه امشب تیم ملی فوتبال، در صورت پیروزی تیم ملی، خواهشمند است شهروندان محترم تهرانی از هر گونه رفتار نامناسب و به دور از احتیاط حین رانندگی خوداری کنند، رانندگی هیجانی در سطح معابر قطعا خطر ساز خواهد بود و میتواند لطمات جبران ناپذیری با خود در پی داشته باشد.

مهماندار در این رابطه افزود: با عنایت به تاریکی هوا در ساعات برگزاری و اتمام بازی و احتمال اینکه برخی از عابران پیاده از پوشش مناسب و  مشخص در شب استفاده نکنند، احتمال بروز سوانح رانندگی وجود دارد لذا رانندگان محترم حتماً در حین رانندگی توجه کافی به جلو را مد نظر قرار داده و از تلفن همراه در حین رانندگی استفاده نکنند.

وی در ادامه اشاره کرد: ممکن است در آن ساعات  از شب خودورهای امدادی مانند آمبولانس در حال مأموریت باشند، بنابراین شهروندان محترم در سطح معابر و به خصوص بزرگراه ها تجمع نکرده  و خودروی خود را در محل‌های ممنوع متوقف نکنند  که قطعا با برخورد پلیس مواجه خواهند شد.

پلیس راهور تهران بزرگ تا پایان عادی شدن تردد در سطح معابر حاضر و فعال است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر