کد خبر: 637102 A

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا:

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: راهبرد اصلی یگان ویژه خدمتگزاری به مردم و ارتقاء رویکرد جامعه محوری است.

به گزارش ایلنا به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در جمع کارکنان یگان ویژه استان آذربایجان شرقی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های کارکنان در اجرای موفق طرح رمضان الکریم و با اشاره به رویکرد جامعه محوری یگان های ویژه اظهار داشت: رویکرد اجتماعی نقطه قوت یگان ویژه در مأموریت های محوله بوده و باید از این فرصت برای مردمی کردن امنیت نهایت بهره را ببریم.

وی راهبردهای نوین یگان های ویژه ناجا را ارتقاء آمادگی های جسمانی، عملیاتی، علمی و بصیرتی در کنار ارتقاء اشراف اطلاعاتی، رویکرد اجتماعی و توسعه منابع انسانی عنوان کرد و افزود: داشتن آمادگی،نیاز به آموزش نوین و ایجاد زیر ساخت های مناسب دارد تا کارکنان یگان ویژه با حفظ آمادگی بتوانند در زمان نیاز با حضور سریع و به موقع با رویکرد جامعه محوری، آمادگی مقابله و بازدارندگی در برابر تهدیدات را داشته باشند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا ادامه داد: همه فرماندهان باید بر ماهیت برنامه  و ماموریت های محوله اشرافیت کامل داشته باشند تا بتوانند بهتر عمل کنند، بحمدلله در طول ماموریت های گذشته موفقیت های زیادی را کسب نموده ایم که این مهم نشان دهنده تلاش همه جانبه، اجرای برنامه های اصولی و کاربردی است.

وی خاطر نشان کرد: اشراف اطلاعاتی نسبت به جمعیت  جغرافیا،تهدیدات و... خیلی مهم است، دشمن در حوادث و ماموریت های سال گذشته با استفاده از ابزارهای رسانه ای و فضای مجازی به دنبال انحراف افکار عمومی و ایجاد آشوب در کشور بوده که با هوشیاری پلیس مدیریت شد،  وقتی پلیس با استفاده از تاکتیک های پیشرفته و با صلابت در صحنه ورود پیدا کند حساب وکتاب دست مخلان، آشوبگران و... می آید که این نشان از کار آمدی و فنی بودن پلیس است.

سردارکرمی یکی از راه های اشراف فرماندهان را ارتباط با مردم دانست و خاطرنشان کرد: بارویکرد اجتماعی و برخوردهای معقول پلیس بر اساس قانون؛ مردم حامی و پشتیبان ما در انجام ماموریت ها هستند و این رابطه در نظام مقدس جمهوری اسلامی رابطه‌ای متقابل و دو سویه است، اگر پلیس خود را با مردم ارتباط دهد همه توفیقات حاصل خواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی در پایان ارتقاء آمادگی جسمانی را اولویت اول در آموزش های یگان ویژه عنوان و تاکید کرد: تک تک کارکنان یگان ویژه باید از آمادگی جسمانی و ورزیدگی بسیار بالایی برخوردار باشند تا در میدان عمل بتوانند به بهترین وجه ممکن انجام وظیفه نمایند،آشنایی با تجهیزات به روز، مهارت آموزی در حوزه کاری، ارتقاء روحیه معنوی واعتقادی و فراگیری آموزش های نوین متناسب با تهدیدات و گسترش جامعه محوری، راهبرد های یگان ویژه  است.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر