کد خبر: 636912 A

میرلوحی:

عضو شورای شهر گفت: هرچند توانستیم در صادرات غیرنفتی به تراز مثبت برسیم اما شاهدیم جیب مردم به نحو بی‌رحمانه‌ای خالی می‌شود لذا باید سازوکار مناسب‌تری برای کاهش صف‌های خرید دلار و ساماندهی بنگاه‌های خرید اتومبیل اتخاذ شود. کاسبان همیشه حبیب خدا بوده‌اند و الان هم باید اصناف حبیب الله باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ‌محمود میرلوحی در جریان هفتاد و یکمین جلسه شورای شهر با بیان اینکه در شرایط امروز اصناف باید بیش از گذشته شرایط مردم را لحاظ کنند، افزود: امروز فرصت طلبان داخلی در کنار دشمنان خارجی یاس و ناامیدی را پمپاژ می‌کنند.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: تذکر من به وزارت اقتصاد و دارایی این است که گرچه تلاش خود را می‌کنند اما باید اقدامات به گونه‌ای باشد که در این شرایط موثر بیفتد اما گرانی‌های اخیر، افزایش قیمت طلا و کاهش ارزش پول ملی خانواده‌ها را تحت فشارهای بی‌رحمانه‌ای قرار داده است.

وی در ادامه خطاب به اصناف گفت: از آنها انتظار داریم با انصاف بیشتر کنار مردم بوده و اجازه ندهند این ناهنجاری‌ها به اقتصاد کشور ضربه بزند.

وی افزود: هرچند توانستیم در صادرات غیرنفتی به تراز مثبت برسیم اما شاهدیم جیب مردم به نحو بی‌رحمانه‌ای خالی می‌شود لذا باید سازوکار مناسب‌تری برای کاهش صف‌های خرید دلار و ساماندهی بنگاه‌های خرید اتومبیل اتخاذ شود. کاسبان همیشه حبیب خدا بوده‌اند و الان هم باید اصناف حبیب الله باشند.

شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر