کد خبر: 634519 A

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خبر داد:

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: مأمور پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ رشوه ۶۰۰ هزار تومانی فرد حامل مواد مخدر را رد کرد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ مسعود جبارزاده، معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به نقل از بازرسی این پلیس خبر داد: ستوان یکم امیر بوزچائیل، افسر گشت پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تیم همراه مشغول گشت‌زنی در مسیر غرب به شرق بزرگراه‌ زین‌الدین بوده که مشاهده می‌کند یک دستگاه سواری پراید، در حال حرکت به‌صورت مارپیچ است. افسر پلیس راهور به راننده دستور توقف خودرو را می‌دهد. راننده بدون توجه به دستور ایست پلیس متواری شده و در حالت دنده عقب در بزرگراه و با انجام حرکات نمایشی به‌صورت خلاف جهت وارد کنارگذر زین‌الدین-وفادار شرق شده و از پل احسان زین‌الدین به سمت غرب ادامه مسیر می‌دهد.

 جبارزاده در ادامه افزود: پس از تعقیب و مراقبت خودروی یاد شده، عوامل پلیس راهور موفق به متوقف کردن خودرو در تقاطع زین‌الدین-هنگام می‌شوند. راننده پس از خروج از خودرو، سعی در فرار داشته که بلافاصله توسط عوامل پلیس دستگیر می‌شود.

وی اضافه کرد: پس از انتقال خودروی مذکور به پارکینگ، در بازدید به عمل آمده از زیر صندلی شاگرد یک بسته تریاک به وزن ۲کیلوگرم کشف می‌شود. راننده خودرو در این هنگام رشوه‌ای به مبلغ حدوداً ۶۰۰هزار تومان را به مأموران پلیس پیشنهاد می‌دهد. امیر بوزچائیل، مأمور یاد شده نیز با رد رشوه، مبلغ مذکور را ضبط و ضمیمه پرونده می‌کند. راننده خودروی یاد شده نیز به همراه کشفیات و خودروی خود تحویل عوامل کلانتری ۱۴۶ حکمیه می‌شود.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ مسعود جبارزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر