کد خبر: 634387 A

عضو شورای شهر در واکنش به احضار الهام فخاری به دادگاه در پی تصویب طرح تحقیق و تفحص از موسسه همشهری، ضمن ابراز تعجب گفت: این اتفاق نادری است که فقط در کشور ما می‌افتد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، الهام فخاری (عضو شورای شهر تهران) در توییتی خبر داد که در پی تصویب طرح تحقیق و تفحص موسسه همشهری، با شکایت ذکری، مدیرعامل سابق این موسسه، به دادگاه احضار شده است.

مجید فراهانی، یکی دیگر از اعضای شورای شهر٬ ضمن ابراز تعجب از این مسئله با بیان اینکه به همراه الهام فخاری  در راه دادگاه است، گفت: تحقیق و تفحص حق نمایندگان مردم در شورای شهر است. 

وی ادامه داد: حرف و حدیث در رابطه با مجموعه همشهری در ادوار مختلف زیاد بوده است. به همین دلیلی جمعی از نمایندگان ازجمله خانم فخاری و بنده؛ طرح تحقیق و تفحص از همشهری را امضا کردیم. انتظار این بود که مدیر سابقی که از خانم فخاری شکایت کرده؛ منتظر نتایج طرح تحقیق و تفحص می‌ماند.

فراهانی با تاکید بر اینکه نتیجه طرح تحقیق و تفحص از همشهری هنوز روشن نشده است، افزود: اینکه یک نماینده به خاطر تحقیق و تفحص و پیگیری یک موضوع به این شکل تحت فشار قرار گیرد جزء مسایل نادری است که فقط در کشور ما دیده می‌شود.

فراهانی با بیان اینکه هنوز اطلاعات دقیقی از جزییات پرونده در دست نیست، گفت پس از جلسه دادگاه همه چیز مشخص می‌شود.

فخاری تحقیق و تفحص از همشهری٬ فخاری را به دادگاه کشاند تحقیق و تفحص از موسسه همشهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر