کد خبر: 634079 A

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر در پیام تسلیت خود نوشت: بسیار سخت و باورناپذیر بود که اولین خبرى را که در روز عید فطر دریافت می‌کنیم، درگذشت دوست ارجمند و استاد بزرگ جامعه‌شناسى کشورم باشد.

 به گزارش ایلنا، محمدجواد حق‌شناس (رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر) در هفتادمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در پیامی درگذشت رئیس انجمن جامعه شناسی ایران، محمدامین قانعی راد را تسلیت گفت.

در متن پیام آمده است:

استاد قانعى راد

از شمار دو چشم یک تن کم

وز شمار خرد هزاران بیش

بسیار سخت و باورناپذیر بود که اولین خبرى را که در روز عید فطر دریافت می‌کنیم، درگذشت دوست ارجمند و استاد بزرگ جامعه‌شناسى کشورم باشد.

استاد دکتر سیدمحمدامین قانعی‌راد، استاد بزرگ جامعه‌شناسی و رئیس سابق انجمن جامعه‌شناسی ایران پس از یک دوره سخت مبارزه با بیمارى سرطان خیل بزرگ دوستداران، استادان و دانشجویان علاقمندش را  تنها گذاشت و به‌سوى پرودگارش شتافت.

 جامعه علمی کشور به ویژه حوزه جامعه‌شناسی ایران سوگوار درگذشت این استاد فرزانه و دانشمند فرهیخته خواهد بود.

کمیسیون فرهنگى و اجتماعى شوراى شهر تهران،رى و تجریش؛ سوگ از دست دادن این جامعه‌شناس متعهد و ایران‌دوست  را به خانواده ارزشمند قانعی‌راد، جامعه علمی، انجمن جامعه‌شناسی ایران، دوستان، همکاران و دانشجویان این استاد تسلیت گفته و شادى و آمرزش برای او و شکیبایى فراوان براى خاندانش را از درگاه ایزد مهربان آرزومند است.

روانش شاد و یادش جاودان باد

شورای شهر تهران محمد‌جواد ‌حق‌شناس محمدامین قانعی راد محمدامین قانعی راد درگذشت پیام تسلیت محمدجواد حق‌شناس برای درگذشت محمدامین قانعی‌راد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر