کد خبر: 633634 A

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه خبر داد:

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: مترو از صبح امروز تا پایان مراسم به صورت رایگان به نمازگزاران خدمت رسانی کرد و جابجایی ۱۷۱ هزار نفر با این ناوگان حمل و نقل ریلی درون شهری ایمن، در این روز به ثبت رسید.

به گزارش ایلنا به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، فرنوش نوبخت با آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران و نمازگزاران گفت: با توجه به نزدیکی ایستگاه‌های شهید بهشتی و مصلی امام خمینی (ره) به محل برگزاری نماز عید سعید فطر در مصلی امام خمینی (ره) استفاده از مترو این وسیله حمل و نقل عمومی درون شهری یکی از انتخاب‌های اصلی نمازگزاران این عید بزرگ بود. و در این راستا شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه برای ارائه خدمات رسانی شایسته و بیشتر از قبل برنامه ریزی‌های لازم را انجام داده بود.

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه خاطرنشان کرد: در روز عید سعید فطر با آمادگی کامل پرسنل و به‌کارگیری تمامی امکانات تلاش کردیم تا سرویس دهی مناسب و منظمی را به شهروندان و نمازگزاران ارائه دهیم. درمجموع در روز عید سعید فطر ۱۸۰ حرکت فوق‌العاده به منظور جابجایی نمازگزاران محترم در متروی تهران انجام پذیرفت.

وی افزود: فاصله حرکت قطارها در خطوط متروی تهران نیز کاهش یافت تا جابجایی مسافران تسهیل شود.

مدیر عامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر