کد خبر: 633603 A

رییس پلیس پیشگیری پایتخت در گفت‌وگو با ایلنا:

رییس پلیس پیشگیری پایتخت از افزایش گشت‌های ویژه سرقت خودرو و لوازم خودرو در ساعات پخش مسابقات فوتبال خبر داد.

سرهنگ کیوان ظهیری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره تمهیدات پلیس پیشگیری در هنگام پخش بازی‌های فوتبال گفت: با توجه به اینکه در ساعات پخش مسابقات جهام جهانی فوتبال به دلیل تماشای فوتبال تردد در خیابان‌ها، معابر و کوچه‌ها کمتر می‌شود از همین‌رو به دلیل پیشگیری از وقوع سرقت، پلیس پیشگیری گشت‌های پیاده، موتوری و خودرویی ویژه سرقت خودرو و لوازم خودرو را افزایش خواهد داد.

وی ادامه داد: تیم‌های مجربی از ماموران تجسس در کلانتری‌ها به صورت نا محسوس فعالیت می‌کنند و همچنین گشت‌های خودرویی در کلیه محلات به ویژه نقاط جرم‌خیز حضور دارند.

رییس پلیس پیشگیری با بیان اینکه گشت‌های انتظامی کلانتری‌ها در ساعات پخش مسابقات فوتبال بیشتر می‌شود خاطرنشان کرد: به شهروندان توصیه می‌کنیم در ساعات پخش مسابقات فوتبال خودروهای خود را در محل‌های خلوت قرار ندهند و در محل مطمئن پارک کرده و از قرار دادن اشیاء قیمتی و لوازمی مانند ضبط خودرو در هنگام پارک خودداری کنند.

سرهنگ ظهیری با بیان اینکه برخی از پارکینگ‌های منازل دارای ضعف‌های امنیتی هستند، تصریح کرد: همچنین از شهروندان درخواست می‌کنیم در ساعاتی که مسابقات فوتبال در حال پخش است و با توجه به هیجانات بازی، با توجه به اینکه ممکن است سارقان از غفلت ساکنان و ضعف‌های ایمنی ساختمان استفاده کرده و به قصد سرقت وارد ساختمان شوند مراقبت‌های لازم را به عمل آورند.

رییس پلیس پیشگیری پایتخت سرهنگ کیوان ظهیری مسابفات جام جهانی فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر