کد خبر: 632499 A

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا مطرح کرد:

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا گفت: حضور مرزداران در نقطه صفر مرزی؛ بسترساز تأمین امنیت و آرامش کشور است.

به گزارش ایلنا به نقل از  پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا در بازدید از یگان‌های مرزی استان کرمانشاه در جمع مرزبانان  اظهار داشت: توفیقی حاصل شد تا در ماه مبارک رمضان در بین شما مرزداران غیور در هنگ مرزی قصرشیرین باشم و از نزدیک با شما عزیزان دیدار و گفت‌وگو کنم.

وی ضمن تجلیل از خدمات شایسته و اثربخش مرزداران در سنگر تأمین نظم و امنیت منطقه، افزود: حفظ امنیت، مهم‌ترین و سنگین‌ترین مأموریت در نظام اسلامی است که مرزبانان همواره با شایستگی و توانمندی در اجرای هدفمند این ماموریت خطیر، سربلند هستند.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا با بیان اینکه حضور مرزداران در نقاط صفر مرزی بسترساز تأمین امنیت و آرامش مرزنشینان است، ادامه داد: بی تردید زحمات شبانه روزی مرزداران نزد خداوند متعال بدون اجر نخواهد ماند و قطعأ ثمره این سختی‌ها، ایجاد امنیت پایدار در داخل و مرزهای کشور است.

این مقام ارشد انتظامی  بیان داشت: طبق فرمایش گرانبهای امام علی (ع)، "امنیت در هیچ سرزمینی برقرار نمی‌شود مگر به واسطه‌ سپاهیان آن سرزمین"، لذا امنیت پایدار و مثال زدنی و سربلندی کشورمان را مدیون خون شهدا و شما مرزداران عزیز هستیم که امنیت را برای کشور تضمین کردید.

وی در خاتمه روزه داری در پاسگاه‌های مرزی را عبادتی بزرگ نامید و خاطرنشان کرد: اگر ایمان و اعتقاد ایرانیان در ادوار مختلف تاریخ و در بحبوحه بحران های اقتصادی و سیاسی نبود، هم اکنون شاهد این عزت و اقتدار نبودیم.

رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر