کد خبر: 632001 A

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با ایلنا:

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه هنوز تکلیف کنکور سال ۹۸ مشخص نیست، گفت: امروز (سه‌شنبه) جلسه کارگروه بررسی مسائل کنکور سال ۹۸ در سازمان سنجش آموزش کشور برگزار و مورد بررسی قرار می‌گیرد، زیرا کماکان نحوه برگزاری این آزمون محل بحث است.

عبدالرسول عمادی (رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش) در واکنش به اظهارات میرزاده، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مبنی بر اینکه سال ۹۷ آخرین سال برگزاری کنکور با شیوه کنونی است به خبرنگار ایلنا گفت: اظهارات ایشان کلی است و امکان دارد، هر تصمیمی گرفته شود و راجع به صحبت‌های او و مسائل پیرامون فعلا نمی‌توان با جزئیات صحبت کرد.

وی ادامه داد: هنوز تکلیف کنکور سال ۹۸ مشخص نیست، امروز سه شنبه ۲۲ خرداد ماه جلسه کارگروه بررسی مسائل کنکور سال ۹۸ در سازمان سنجش آموزش کشور برگزار و مورد بررسی قرار می‌گیرد، زیرا کماکان این موضوع محل بحث است که کنکور سال ۹۸ به چه نحوی باشد.

عمادی تصریح کرد: تکلیف کنکور امسال هم که روشن است مانند سال‌های پیش برگزار می‌شود، اما برای کنکور سال آینده باید منتظر نتایج جلسه امروز باشیم.

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش با اشاره به اظهارات رئیس سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر اینکه سال۹۸ کنکور شامل دو گروه از سوالات نظام جدید و نظام قدیم است، گفت: در مورد این موضوع هم هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده، طبیعتا ممکن است برخی از داوطلبان مربوط به نظام قبلی و برخی مربوط به نظام ۳-۳-۶ باشند و همچنین پایه دوازدهم که سال آینده فارغ‌التحصیل می‌شوند. بنابراین ممکن است تصمیمات خاصی دراین رابطه گرفته شود.

عبدالرسول عمادی کنکور 97 رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش کنکور98
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر