کد خبر: 631707 A

سلیمی خبر داد:

رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر از خدمات‌رسانی ۴ هزار و ۶۰۶ نفر امدادگر، پزشک و پرستار به طور روزانه در طرح ترافیکی تابستانه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر در شصت و دومین جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی گفت: سازمان امداد و نجات با به کارگیری ۱۲۹۰ پایگاه آماده خدمت رسانی به مسافران در طرح ویژه ترافیک تابستانه است.

وی با اشاره به اینکه ۵۵۷ پایگاه امدادی به صورت ثابت و ۷۳۳ پایگاه موقت در این طرح آماده به کار هستند تصریح کرد: امکانات اولیه استراحت به صورت تفکیکی در پایگاه‌ها پیش‌بین شده تا مسافران بتوانند در بین راه در صورت نیاز در آنجا به استراحت بپردازند.

رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر همچنین درباره پایگاه‌های موقت این سازمان خاطرنشان کرد: با توجه به آسیب‌شناسی پلیس پایگاه‌های سیار را به پایگاه‌های موقتی در شعاع ۳۰ کیلومتری شهرها منتقل کرده‌ایم تا بدین واسطه بتوانیم در کاهش آمار تلفات جاده‌ای و خدمت رسانی به هموطنان نقش داشته باشیم.

سلیمی افزود: روزانه ۴ هزار و ۶۰۶ نفر امدادگر، پزشک و پرستار آماده خدمت رسانی به هموطنان هستند و ۲۴ فروند بالگرد در طرح ویژه ترافیکی آماده فعالیت خواهند بود.

مرتضی سلیمی رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر