کد خبر: 631547 A

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد:

طی 24 ساعته گذشته آمار تصادفات خسارتی و جرحی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته تغییر محسوسی نداشته است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد رازقی (رئیس مرکز کنترل ترافیک این پلیس) اعلام کرد: امروز 20 خرداد شاهد بار ترافیک ورود به شهر تهران هستیم و در محورهای غرب به شرق بزرگراه‌های حکیم، همت، لشگری و آزادراه تهران-کرج و در ادامه در خیابان آزادی و بزرگراه شیخ‌فضل‌الله بار ترافیک نیمه‌سنگین مشاهده می‌شود.

رازقی در ادامه افزود: در محور جنوب به شمال بزرگراه‌های نواب، امام علی(ع) و بسیج و همچنین در محور شرق به غرب بزرگراه‌های بابایی، صدر، زین‌الدین و بلوار ارتش شاهد ترافیک صبحگاهی نیمه‌سنگین هستیم.

وی افزود: عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ابتدای صبح در معابر مختلف شهر مستقر بوده و نسبت به تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه اقدام می‌کنند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: طی 24 ساعته گذشته آمار تصادفات خسارتی و جرحی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته تغییر محسوسی نداشته است.

وی درباره وضعیت جوی عصر روز جاری یادآور شد: با توجه به پیش‌بینی باد شدید و باران برای عصر امروز به رانندگان توصیه می‌شود قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و نکات ایمنی را رعایت نموده و در زمان طوفان که دید کم است، با چراغ روشن تردد کنند تا توسط سایر رانندگان بهتر رؤیت شوند. این موضوع برای موتورسیکلت‌ها از اهمیت بیشتری برخوردار است که در زمان کاهش دید حتماً با چراغ روشن حرکت نمایند تا توسط سایر رانندگان قابل مشاهده باشند که این موضوع نقش مهمی در کاهش تصادفات دارد.

ترافیک تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر