کد خبر: 628560 A

سازمان دانش‌آموزی اعلام کرد؛

سازمان دانش‌آموزی از برپایی ۱۵۳۳ پایگاه تابستانی با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و کسب مهارت‌های تشکیلاتی، اجتماعی و عمومی به آنان خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی سازمان دانش‌آموزی، محمد روشنی (قائم‌مقام این سازمان) از برپایی ۱۵۳۳ پایگاه تابستانی با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و کسب مهارت‌های تشکیلاتی، اجتماعی و عمومی به آنان خبر داد.

وی در توضیح بیشتر آموزش‌های صورت گرفته در این پایگاه‌ها گفت: سعی داریم در این مدت با استفاده از مربیان مجرب تشکیلاتی دانش‌آموزان را با مهارت‌های عمومی و تشکیلاتی شامل: معرفتی، فرهنگی، خدماتی، اقتصادی، تربیت بدنی و مهارت امداد و نجات و اجتماعی و محیط زیستی آشنا کنیم.

روشنی زمان ثبت‌نام در این پایگاه‌ها را ۱۰ تا ۲۱ خرداد اعلام کرد و افزود این پایگاه‌ها از اول تیرماه تا ۳۱ مرداد ماه به مدت ۸ هفته در مدارس منتخب که واجد شرایط ذکر شده در شیوه‌نامه هستند فعال بوده و برای دانش‌آموزان شرکت کننده در این کلاس‌ها گواهینامه دوره‌های مهارت تشکیلاتی صادر می‌شود.‌

وی در توضیح شهریه این کلاس‌ها گفت: شهریه این کلاس‌ها براساس تعرفه اعلام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش تعیین و ابلاغ شده است که هزینه مربوطه با مشارکت اولیاء دانش‌آموزان تأمین می‌شود.

سازمان دانش‌آموزیی محمد روشنایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر