کد خبر: 627317 A

افشین حبیب‌زاده:

عضو شورای شهر گفت: اکنون بخشی از سرویس‌های مدارس در صبح و بعدازظهر ۲بار خدمت‌رسانی می‌کنند که این امر موجب بروز مشکلاتی شده است چراکه بخشی از دانش‌آموزان را زودتر به مدرسه می‌رسانند و بخشی از آنها دیرتر به مدرسه می‌رسند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، افشین حبیب‌زاده در شصت و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در موافقت با یک فوریت طرح الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه ایمنی حمل و نقل دانش‌آموزان گفت: متاسفانه شرایطی که اکنون سرویس‌های مدارس در مورد وضعیت خودروها، نحوه سوار و پیاده کردن دانش‌آموزان، محل استقرار سرویس‌ها دارند، نامطلوب است.

نایب رییس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک با بیان اینکه "من به عنوان فردی که پدر دو دانش‌آموز است می‌گویم وضعیت سرویس ایمنی مدارس سر تا پا معایب است"، اظهار کرد: بخش قابل توجهی از این معایب را می‌توان با انضباط دهی و سامان بخشیدن به آن حل کرد.

رییس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران به بیان مثالی در این راستا پرداخت و افزود: اکنون بخشی از سرویس‌های مدارس در صبح و بعدازظهر ۲بار خدمت‌رسانی می‌کنند که این امر موجب بروز مشکلاتی شده است چراکه بخشی از دانش‌آموزان را زودتر به مدرسه می‌رسانند و بخشی از آنها دیرتر به مدرسه می‌رسند.

حبیب‌زاده به دلایل برخی از اعضای شورا برای مخالفت با فوریت این طرح اشاره کرد و گفت: درست است که مساله ایمن‌سازی حمل و نقل دانش‌اموزان در دولت نیز متولی دارد اما بخشی از این امر نیز برعهده ماست و می‌توانیم با همکاری نیروی انتظامی و وزارت آموزش و پرورش این کار را انجام دهیم.

شورای شهر تهران افشین حبیب زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر