کد خبر: 626828 A

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: عصر امروز و فردا در برخی مناطق کشور شاهد رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهیم بود.

به گزارش ایلنا، احد وظیفه، مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: بعد از ظهر امروز و اوایل شب برای برخی مناطق شمال غرب، غرب، دامنه های البرز در استان های تهران، البرز، سمنان، مازندران و گلستان رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

احد وظیفه افزود: فردا یکشنبه در نوار شمالی کشور شاهد رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید و موقت خواهیم بود که شدت این بارش ها به همراه کاهش دمای ۴ تا ۷ درجه در استان های گیلان، مازندران، گلستان، بخش هایی از خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی رخ می دهد.

وی ادامه داد: فردا همچنین برای بخش هایی از مرکز کشور نیز بارش پراکنده و وزش باد شدید موقت پیش بینی شده است.

وظیفه تأکید کرد: همچنین از اواخر وقت امروز شنبه و طی فردا وزش باد شدید در استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز، جنوب غرب و شرق کشور در برخی مناطق گرد و خاک به همراه خواهد داشت.

وظیفه تاکید کرد:  فردا یکشنبه دریای خزر و طی سه روز آینده دریای عمان به ویژه مناطق شرقی آن مواج پیش بینی می شود.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در ادامه گفت: هوای تهران امروز کمی ابری، در بعدازظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد پیش بینی شده که فردا بعدازظهر شاهد بارش پراکنده نیز خواهیم بود. همچنین بیشترین و کمترین دمای هوای پایتخت امروز به ترتیب ۳۱ و ۲۱ درجه سانتیگراد اعلام شده است.

 

دریای خزر رعد و برق عمان وزش باد هشدار سریع سازمان هواشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر