کد خبر: 625583 A

در دیدار سردار جلالی با هاشمی عنوان شد؛

رئیس شورای شهر تهران آمادگی کامل خود را جهت پیگیری مصوبات و الزامات پدافند غیرعامل در تمام حوزه های شهردای اعلام کرد و کمیسیون های محیط زیست و سلامت، معماری و شهرسازی و کمسیون عمران و حمل و نقل را مسئول پیگیری موضوعات پدافند غیرعامل در شورای شهر کردند.

به گزارش ایلنا، جلسه ای با حضور سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و  هاشمی رئیس شورای شهر تهران در محل این شورابرگزار شد.

 رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بر ضرورت توجه به موضوعات پدافند غیرعامل با توجه به تهدیدات خارجی و تهدیدات انسان ساخت و طبیعی برای کلان شهرها و بویژه کلان شهر تهران مطالبی را بیان کرد و جایگاه پدافند غیرعامل به لحاظ قوانین و مقررات در سه حوزه شهری، حفاظت از مردم، پاسخ به تهدیدات نکاتی را عنوان کرد و انتظارات سازمان پدافند غیرعامل کشور از مجموعه شهرداری و شورای شهر تهران ابراز داشت.

در این دیدار هاشمی، رئیس شورای شهر تهران آمادگی کامل خود را جهت پیگیری مصوبات و الزامات پدافند غیرعامل در تمام حوزه های شهردای اعلام کرد و کمیسیون های محیط زیست و سلامت، معماری و شهرسازی و کمسیون عمران و حمل و نقل را مسئول پیگیری موضوعات پدافند غیرعامل در شورای شهر کردند.

همچنین هاشمی از رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور درخواست کرد: به لحاظ تبیین موضوعات و نقش و اهمیت و جایگاه پدافند غیرعامل و تاثیری که در مدیریت شهری و حفاظت و صیانت از مردم به دنبال دارد، در جلسه شورای شهری تهران حاضر و در صحن شورا مطالب و موضوعات پدافند غیرعامل را بیان کند و از کارشناسان پدافند غیرعامل جهت همفکری و هم اندیشی در این کمسیون ها دعوت به عمل آید.

در این جلسه هاشمی، قول مساعدت و پیگیری جهت تکمیل پروژه نیمه تمام ایستگاه – پناهگاه قیطریه که از انتظارات پدافند غیرعامل می باشد را در دستور کار قرار داد.

محسن هاشمی سردار جلالی رییس شورای شهر تهران رییس پدافند غیرعامل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر