کد خبر: 625561 A

در گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد؛

کارشناس هواشناسی از رعد و برق، تگرگ، آب‌گرفتگی و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها در 11 استان کشور خبر داد و گفت: بارش‌ها در تهران در ساعات عصرگاهی چهارشنبه و پنجشنبه نیز ادامه خواهد داشت.

فریبا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین وضعیت آب‌وهوا در روزهای پایانی هفته گفت: رعد و برق، تگرگ، آب‌گرفتگی و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها در برخی نقاط آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، جنوب اردبیل، مرکزی، شمال همدان، جنوب قزوین، نیمه غربی قم و اصفهان وجود دارد.

وی ادامه داد: در دامنه‌های البرز نیز استان‌های البرز، تهران و سمنان درگیر رعد‌وبرق، تگرگ، آب‌گرفتگی هستند و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها وجود دارد.

این کارشناس هواشناسی خاطرنشان کرد: این سامانه بارشی فردا عصر و شب در استان آذربایجان غربی، غرب و جنوب استان آذربایجان شرقی، استان همدان، نیمه جنوبی استان مرکزی، جنوب و غرب استان اصفهان، چهارمحال بختیاری، شمال استان فارس و در ارتفاعات استان کرمان فعال خواهد بود.

گودرزی خاطرنشان کرد: این سامانه بارشی در روز پنجشنبه در برخی نقاط کشور به صورت ضعفی‌تری فعال است.

وی با بیان اینکه اوایل خردادماه سامانه‌های بارشی در کشور وجود دارد، تصریح کرد: در تهران نیز بارش باران و رگبار و رعد و برق را خواهیم داشت. این وضعیت چهارشنبه و پنجشنبه در ساعات عصرگاهی و شامگاهی نیز ادامه خواهد داشت.

کارشناس هواشناسی فریبا گودرزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر