کد خبر: 625443 A

رئیس شورای شهر در جمع خبرنگاران:

محسن هاشمی با اشاره به مصوبات جلسه امروز تصریح کرد: طرح الزام شهرداری و ارائه شفاف معاملات در شهر دستاورد خوبی بود براساس این طرح مردم از تمام معاملات و مناقصات و مزایده‌ها مطلع می‌شوند که این طرح خوشبختانه به تصویب رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن هاشمی (رئیس شورای شهر تهران) در انتهای شصت و پنجمین جلسه شورای شهر در جمع خبرنگاران؛ با بیان اینکه جلسه امروز بسیار آرام برگزار شد، به شوخی گفت: علت این آرامش می‌تواند به علت روزه‌داری اعضا باشد به همین دلیل بود که توصیه کردم در جلسات بعدی نیز روزه‌دار باشند تا جلسات آرامی را داشته باشیم.

رئیس شورای شهر تهران، ری و تجریش با اشاره به مصوبات جلسه امروز تصریح کرد: طرح الزام شهرداری و ارائه شفاف معاملات در شهر دستاورد خوبی بود براساس این طرح مردم از تمام معاملات و مناقصات و مزایده‌ها مطلع می‌شوند که این طرح خوشبختانه به تصویب رسید.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاران در رابطه با تجمع پیمانکاران روبه‌روی شورای شهر گفت: این تجمع در مقابل شهرداری و نه شورا بوده و آنها از شورا حمایت می‌خواهند و ما قطعا از آنها حمایت می‌کنیم اما تاکید می‌کنم که خطاب به آنها به شورای شهر نیست.

وی به شوخی افزود: البته می‌توانیم از شهرداری بخواهیم که ساختمانش را از کنار شورا جابجا کند تا تجمع پیمانکاران مقابل شورا حل شود.

وی در ادامه به بررسی لایحه نرخ تاکسی و اتوبوس در صحن شورای شهر اشاره کرده و گفت: این لایحه برای بررسی بیشتر به شهرداری برگردانده شد. افزایش 12 درصدی نرخ کرایه اتوبوس در جلسه امروز به تصویب رسید و برای تایید به فرمانداری ارسال خواهد شد.

وی در رابطه با گزارشی که درخصوص تخلف و کلاهبرداری در طرح ترافیک منتشر شده است، تصریح کرد: به نظر می‌رسد این موضوع صحت ندارد.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که از او پرسید آیا کارت شناور دارد یا خیر، پاسخ منفی داده و در پایان تاکید کرد: ماجرای نام ایستگاه اتمسفر پیش از حضور او در شهرداری اتفاق افتاده است.

شورای شهر تهران محسن هاشمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر