کد خبر: 625037 A

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: کارنامه نتیجه انتخاب رشته داوطلبان مجاز آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۷ طی عصر امروز، دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، منتشر می‌شود

به گزارش ایلنا، حسین توکلی با اعلام این خبر افزود: کارنامه نتیجه انتخاب رشته داوطلبانی که بر اساس کارنامه اولیه آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۷ مجاز به انتخاب رشته شده بودند و کدرشته محل‌های انتخابی خود را در سایت سازمان سنجش ثبت کرده بودند از ساعت ۱۴ امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۷ به همراه اطلاعیه مربوط بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ۵۹ هزار و ۳۸۶ داوطلب از داوطلبان انتخاب رشته‌کننده در کدرشته محل‌های انتخابی دارای حد نصاب نمره علمی لازم هستند.

وی افزود: این داوطلبان ضرورت دارد با توجه به نکات مندرج در اطلاعیه مربوطه و مطابق با برنامه زمانی مربوط که از سوی دانشگاه‌ها اعلام می‌شود برای شرکت در مرحله دوم آزمون (مرحله ارزیابی تخصصی) اقدام و با همراه داشتن مدارک لازم به هر یک از دانشگاه‌های مربوط مراجعه کنند.

توکلی خاطرنشان کرد: داوطلبانی می‌توانند نسبت به مراجعه به دانشگاه‌ها و انجام مصاحبه اقدام کنند که کدرشته محل مربوطه را درج و حدنصاب لازم را کسب کرده باشند.

 

سازمان سنجش سازمان سنجش آموزش کشور مصاحبه مشاور عالی انتخاب رشته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر