کد خبر: 624564 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

رییس پلیس تهران بزرگ گفت: متاسفانه برخی کافی‌شاپ‌ها و باشگاه‌های پرورش‌اندام که غیرمجاز فعالیت می‌کنند به کانونی برای انحراف نوجوانان و جوانان تبدیل شده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، متاسفانه این روزها شاهد هستیم که سن آسیب‌پذیری در حوزه مواد مخدر و آسیب‌های اخلاقی کاهش پیدا کرده و در هفته‌های گذشته در اجرای طرح دستگیری اراذل و اوباش از میان 300 نفر بازداشت شده 70 نفر زیر 18 سال بودند. سردار حسین رحیمی در این باره به خبرنگار ایلنا گفت: مکان‌هایی همچون کافی‌شاپ‌ها، باشگاه‌های پرورش اندام و ... می‌تواند بستر مناسبی برای به انحراف کشیدن جوانان باشد. متاسفانه برخی از این مراکز که البته مجاز هم نیستند به کانونی تبدیل شده‌اند که جوانان را به انحراف و اوباش‌گری بکشانند.

وی با تاکیدبر اینکه سن آسیب‌پذیری در حوزه مواد مخدر، آسیب‌های اخلاقی و اوباش‌گری کاهش پیدا کرده درباره چرایی این آسیب‌ اجتماعی گفت: بی‌کم‌توجهی خانواده‌ها در بروز این آسیب بسیار موثر است.

رییس پلیس تهران بزرگ تاکید کرد: خانواده‌ها باید مراقب باشند که فرزندانشان در معرض خطرهای اینچنینی قرار نگرفته و دچار مشکل نشوند.

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: حضور صفحات مجازی افراد اراذل و اوباش با تعداد فالوئر بالا نیز می‌تواند در کاهش سن اراذل و اوباش در نوجوانان بسیار موثر باشد.

گفتنی است در هفته‌های اخیر نیز پلیس تهران بزرگ با برگزاری کارگاه دو روزه فرهنگ‌یاران پلیس، قصد دارد از همکاری آموزش و پرورش برای کاهش این جرائم بهره بگیرد.

سردار حسین رحیمی رییس پلیس تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر