کد خبر: 623102 A

فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 368 کیلوگرم تریاک و 128 کیلوگرم هروئین در عملیات های مشترک پلیس استان های کرمان، مرکزی و خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سردار "رضا بنی اسدی فر" در تشریح این خبر، گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان با همکاری اطلاعاتی پلیس خراسان جنوبی از قصد شوم قاچاقچیان برای عبور یک محموله موادمخدر از محدوده استان مطلع شدند.

وی افزود: در همین رابطه ماموران طی عملیاتی در جاده "سیرچ" با توقیف یک دستگاه خودرو پژو متعلق به قاچاقچیان، 350 کیلوگرم تریاک را کشف کردند.

سردار بنی اسدی فر بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در ادامه با همکاری اطلاعاتی پلیس استان مرکزی، از دپوی یک محموله موادمخدر در محدوده شهر کرمان نیز مطلع شدند.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی، محل دپو مواد را شناسایی و در بازرسی از آن 128 کیلوگرم هروئین و 18 کیلوگرم تریاک کشف و در این رابطه 2 نفر را نیز دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان در خاتمه گفت: استان کرمان باوجود همجواری با مناطق هم مرز با کشورهای نیمه شرقی کشور، هیچگاه مکان امنی برای قاچاقچیان نبوده؛ چراکه پلیس در راستای مبارزه با مواد مخدر بسیار جدی عمل کرده است.

استان کرمان استان مرکزی جاده خراسان جنوبی عملیات مشترک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر