کد خبر: 622484 A

رئیس پلیس تهران بزرگ خبر داد:

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه به درخواست‌های 520 نفر از مراجعه‌کنندگان در مرکز 197 رسیدگی شد، گفت: بیشتر مراجعات در زمینه پلیس اماکن، حوزه راهنمایی، پلیس پیشگیری، کلانتری و آگاهی بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حسین رحیمی در جلسه ملاقات مردمی و رسیدگی به مشکلات مردم در مرکز 197 در جمع خبرنگاران گفت: در ادامه ملاقات‌های مردمی و رسیدگی به کار مردم که توسط مرکز سامانه 197 ناجا برگزار می‌شود به مشکلات 520 مراجعه کننده به اتفاق روسای پلیس و معاونان آ‌نها رسیدگی و تمام خواسته‌های مردم بررسی شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه با روی گشاده به مشکلات مردم رسیدگی کردیم، گفت: بیشتر مراجعات در خصوص پلیس اماکن، حوزه راهنمایی و رانندگی، حوزه پلیس پیشگیری و کلانتری و پلیس آگاهی بود.

رئیس پلیس تهران بزرگ خاطرنشان کرد: همچنین بخشی از مراجعات مردم در خصوص گزینش و جذب نیروی انتظامی بود که به آنها نیز رسیدگی شد.

سردار رحیمی تصریح کرد: در این جلسه نشستی نیز با مراجعان برگزار و در آن تاکید کردیم که به رعایت قانون و مقررات و ضوابط التزام داشته، چرا که بسیاری از این تخلفات بر اثر عدم احترام و توجه به قانون و بی‌مبالاتی است.

رئیس پلیس تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر