کد خبر: 622190 A

در جلسه امروز شورا مطرح شد؛

عضو شورای شهر تهران از عملکرد سازمان مدیریت بحران شهرداری انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شهربانو امانی در جریان بررسی طرح الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه برنامه عملیاتی واکنش اضطراری برای مقابله با زلزله شهر تهران جلسه شورای شهر تهران پیشنهاد داد که مهلت تهیه این طرح به جای سه ماه به یک ماه کاهش پیدا کند.

امانی با تاکید بر اهمیت این طرح گفت: سال‌های سال است که تهران با بحران رو به رو است با توجه به  شرایط کنونی باید هر چه زودتر این طرح تهیه شود.

زهرا نژادبهرام نیز ضمن موافقت با این پیشنهاد خطاب به صادقی رئیس سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران که در راستای بررسی این طرح به شورا آمده بود، گفت: شما وظایف خود را انجام نداده‌اید به همین دلیل باید با سرعت عمل و با توجه به شرایط تهران سریع‌تر این طرح تهیه شود و من با پیشنهاد خانم امانی موافقم.

صادقی رئیس سازمان مدیریت بحران نیز در واکنش به اظهارات نژاد بهرام گفت: ما تکالیف خود را انجام داده‌ایم اما برای تهیه این طرح باید سطح‌بندی‌ها در تهران مشخص شود. دستور سطح‌بندی‌های جدید توسط وزیر کشور صادر شده و ما سه ماه برای تهیه آن زمان نیاز داریم و پس از آن می‌توانیم طرح را تهیه کنیم. لازم به ذکر است، طرح الزام شهرداری تهران به تهیه و ارائه لایحه برنامه عملیاتی واکنش اضطراری برای مقابله با زلزله شهر تهران و اکثریت آرا به تصویب رسید.

شورای شهر تهران شهر تهران شهرداری مدیریت بحران سازمان مدیریت بحران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر