کد خبر: 615090 A

سرهنگ فلاح کریمی:

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از شناسایی و دستگیری عامل سرقت و مزاحمت برای بانوان در رشت و بندرانزلی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ فرهاد فلاح کریمی با اعلام این خبر گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت از ابتدای سال جاری از آرایشگاه‌های زنانه، بوتیک‌ها و مکان‌هایی که توسط بانوان اداره می‌شد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستورکار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی دقیق صحنه‌های جرم، چهره یک مرد موتورسوار را به عنوان متهم شناسایی کردند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: فرماندهی انتظامی شهرستان بندرانزلی هفته گذشته موفق به دستگیری سارقی شد که به همین شیوه اقدام به سرقت می‌کرد و تصاویر به دست آمده از دوربین‌های مداربسته، شباهت زیادی به عامل مزاحمت برای بانوان داشت اما با توجه به انکار متهم دستگیرشده، نامبرده در اجرای دستور مقام قضائی برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

کریمی ادامه داد: متهم مذکور با توجه به مستندات جمع‌‌‌‌آوری شده از پرونده و تصاویر دوربین‌های مداربسته و همچنین شناسایی توسط شاکیان، چاره‌ای جز اعتراف نداشت سرانجام به جرایم خود اقرار کرد.

وی با بیان اینکه در برخی از موارد بانوان هنوز اقدام به شکایت از این متهم نکرده‌‌‌اند، اظهار داشت: شهروندان در صورت داشتن شکایت از این متهم می‌توانند به دایره دوم مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان گیلان مراجعه کنند.

رییس پلیس آگاهی استان سرهنگ فرهاد فلاح‌کریمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر