کد خبر: 615040 A

رئیس کلانتری ۱۰۵ سنایی از دستگیری یک زورگیر تلفن همراه در خیابان قائم مقام فراهانی خبر داد.

به گزارش ایلنا،سرهنگ پور مصطفوی دراین باره گفت: روز گذشته مأموران گشت انتظامی کلانتری ۱۰۵ سنایی در حال گشت زنی در محدوده خیابان قائم مقام فراهانی بودند که درگیری میان دو مرد توجه آنها را به خود جلب کرده و برای بررسی موضوع وارد عمل شدند. اما به محض نزدیک شدن ماموارن به محل یکی از طرفین درگیری پا به فرار گذاشت.

وی با بیان اینکه به دنبال این اقدام تعقیب و گریز میان این فرد و ماموران پلیس آغاز شد، گفت: دقایقی بعد متهم در تعقیب و گریز با ماموران متوقف و دستگیر شد و به همراه طرف دیگر درگیری به کلانتری منتقل شد.

رئیس کلانتری ۱۰۵ سنایی اضافه کرد: در تحقیقات اولیه مشخص شد که فرد فراری قصد زورگیری از طرف دیگر نزاع را داشته و درگیری هم در پی همین اقدام ناکام صورت گرفته است که بلافاصله این فرد تحت بازجویی و سوابق وی مورد بررسی قرار گرفت.

پور مصطفوی با بیان اینکه این فرد از مجرمان تحت تعقیب و سابقه دار بود، گفت: این فرد ر بازجویی های انجام شده علاوه بر اعتراف به سرقت از مالباخته به پنج فقره سرقت دیگر به شیوه زورگیری در محله های مرکزی تهران اقرار کرد که با تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم و کشف دیگر جرائم به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

رییس کلانتری 105 سنایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر