کد خبر: 613105 A

در گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد؛

دبیر کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران از آیین‌نامه طرح ترافیک خبرنگاران خبر داد.

کرونی، دبیر کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به اینکه جزئیات آیین‌نامه طرح ترافیک خبرنگاران ابلاغ شده است، گفت: در این آیین‌نامه شرایط احراز و مواردی که باید خبرنگاران برای دریافت سهمیه ویژه تردد در طرح ترافیک دریافت کنند، اعلام شده است.

وی در تشریح جزئیات این شرایط افزود: علاوه بر کارت خبرنگاری باید یک نسخه از قرارداد نیز ارائه شود، همچنین اگر فردی خبرنگار آزاد باشد، باید ۱۰ اثری که در شش ماه گذشته منتشر کرده را ارائه دهد و این شامل افرادی است که دارای قرارداد نیستند.

کرونی با اشاره به در نظرگرفتن ۳۰۵۰ سهمیه ویژه طرح ترافیک، گفت: از این ۳۰۵۰ طرح نزدیک به ۲۵۰۰ سهمیه به خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و عکاسان خبری تعلق خواهد گرفت.

وی در واکنش به این سوال که اولویت در اعطای سهمیه ویژه چگونه خواهد بود، افزود: ما اولویت بندی را به شهرداری تهران واگذار کرده‌ایم و اختیار با خود سازمان سازمان حمل و نقل و ترافیک است با این حال اولویت‌بندی به ترتیب در اختیار خبرنگاران حوزه شهری، خبرنگاران رسمی و خبرنگاران صدا و سیما است و شورای شهر در این زمینه نظارت خواهد کرد.

شورای شهر تهران طرح ترافیک طرح ترافیک خبرنگاران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر